Рік тому я потрапив на МАРС.
більше 1 року тому

За своє життя я багато подорожував. При своїй поміркованій натурі, я виявився авантюристом. Ще змолоду я  був у Тибеті, Монголії, Китаї Європі і все це напівбомжуватим способом. Тяга мандрів та пригод завжди гнала мене уперед. Я їздив автостопом довкола Чорного моря, був у країнах з військовим станом, жив серед бедуїнів, переходив кордони різних країн, бувало і нелегально.

І от Війна.

Скажу чесно, я в Парижі бував частіше ніж в Одесі, а в Донецьку не був ніколи, про що тепер жалкую, бо за війну дізнався багато цікавого про історію України, про історію нашого сходу і про чудових людей, що там живуть. І думаю, що наше незнання одне одного і стало причиною війни.

І от я на війні весь час, а моя родина все це переживає і дружина живе в ситуації, коли вона з двома дітьми (старшому під час Майдану виповнився рік, молодший народився після ротації), а чоловіка мають убити безліч разів.

І ясно, що в нашій родині почалися проблеми. Всі їздять на курорти, заробляють бабки, а ти на війні. І пояснити заради чого, чи чому твоя саме родина страждає  - неможливо.

По факту, моя дружина має рацію.

І от, раптом, коли моя родина на стадії загрози розпаду та пекла, мені в лічку приходить пропозиція – чувак, харе, поїдь відпочинь, тобі , як атошнику безкоштовно.

Я це доношу дружині. Вона косо та недовірливо, але з надією.. Дітей бабусі і ми летимо на МАРС.

Компанія Феєрія нас відправили на Марса-Алам. До Єгипту.

Нажаль, ми там пробули понти, бо у мене була робота. По факту 6 днів.

Але яка ж круть. Дружина розцвіла. Щодня ми годинами займались снорклінгом, не питайте що це, гугл вам у поміч.

До цього, я ніколи не користувався агенціями, і не жив в готелях. Бо світ неможливо пізнати з вікна туристичного автобуса. Але тут, у найвіддаленішому закутку Єгипту, я відчув кайф – все включено.

Адже я поїхав на пару днів. Чисте море, дивовижність підводної фауни, віддаленість від будь якої цивілізації, при тотальній охороні, я це помітив на КП цієї гігантської території, а жили ми в шикарному готелі.

 Правда я забрав дружину за територію готелю на поїздку квадроциклами, а назад відмовився від таксі та провідників, щоб пройтися пустелею і охорона зробила великі очі, коли ми пішки заходили через КП.

Марса-Алам це рай, штучно створений людьми. Можливо, комусь буде важливо, що там немає росіян. Чисті пляжі. Просто чисто. Море чисте Це інша сторона Червоного моря, далеко від Ізраїлю, але кілька годин до пірамід машиною.

Маєте зауважити, що туристичний бізнес тут це єдиний заробіток і тому нагріти вас будуть намагатися всі. Довіряйте своїм агентам, бо вони в курсі цього. Їжа та напої безкоштовні, їжа прекрасна, напої жаливі, але за окремі кошти можна домовитись з барменом).

Найбільше, про що я шкодую, що ми залишили дітей у бабусі, а полетіли самі. Там було все для дітей. Але з іншого боку, як би ми з дружиною змогли займатися 6 діб снорклінгом без перестану, я не знаю.

Дякую Феєрії за порятунок нашої родини. Бо виявилося це не ПТРС, а просто треба було з’їздити на МАРСА-АЛАМ.

P.S. Я написав текст, а дружина каже, що це херь, бо я не згадав ніяких яскравих деталей:

Я не згадав романтичну вечерю на березі моря при смолоскипах.

Я не згадав крабів на грилі, і що кожного вечора для мешканців готелю роблять потрясний банкет.

Ай, ай, не бий кохана….


Я не згадав масажі, пірнання до ламантинів та гігантських черепах…

Що я ще забув згадати?

А, маску для плавання купіть в Україні, а каву з кардамоном купуйте поза готелем.

А взагалі… Рай.

Що цікаво. Феєрія за свій кошт відправляло вже десятки атошників на відпочинок. Вони вклали в це тисячі і тисячі коштів. І так тихо. 


Мітки: марс египет отдых отпуск

Будь частиною спільноти.

Приєднуйтесь до обговорень. Діліться знаннями та досвідом. Приєднатися